Proč tedy lidi podvádějí? Když je vztah jen o dvou lidech, proč hledáme třetí kolo u vozu?
Dá se říct, že skoro vždycky se najde něco, co nám ve vztahu schází, něco, co by jsme chtěli mít jinak a naše potřeby by se tím, dle nás, vyplnili. Ale je to doopravdy tak? Co když, jako lidi jednoduše nemáme nikdy ničeho dost? Nic není dokonalé, perfektní vztah, ani jeho průběh nezažije v životě nikdo. Jediné, co je perfektní, je naše tolerance k tomu, co nám ve vztahu stačí. Pokud se smíříme s tím, že některé věci se nedají změnit, a že svého partnera nemáme právo předělávat, tak se nenajde žádný důvod, unáhlit se k rozhodnutí, najít si někoho dalšího. Přeci i třetí člověk v daném trojúhelníku, má nějaké chyby a něco, co vám určitě vadit bude, na rozdíl od toho, s kým máte plnohodnotný vztah. Je to jednoduše o tom si říct, že to co máte, s tím s kým to sdílíte, vám stačí. A jestli vám to nestačí, nejste připravený a dokonce ani hodný toho, být někomu partnerem.
 zlomené srdce
Mít více partnerů v životě není ani protizákonné, ani nemožné, ale jen v případě, že jste svobodný a nemáte doma někoho, kdo na vás čeká. Chcete si užívat? Běžte do toho, ale ne když jste zadaný. Pak je tu taky fakt, že i dobře provedená nevěra, se časem provalí. Budete riskovat něco, co jste s někým dlouho budovali, jen pro váš malicherný chtíč? Je lehké něco zbořit, ale těžké postavit to vše nanovo. Navíc vztah, který si projde nevěrou vyžaduje mnohem silnější základy, než na kterých se držel při jeho počátku.
 
Nevěra se neodpouští. Když to mezi vámi skřípe, někde to vázne a jste si najednou nějací vzdálení, je tady vždy možnost, se pokusit, to vše zachránit. Pokud, o to ovšem nestojíte, rozejděte se a svobodně konejte své činy, bez následků dopadající na další lidi, kterým na vás záleží.
 otisk rtů
V životě se každý z vás potká s určitým druhem bolesti. Jestli je to bolest fyzická, jako pád z kola, bolest zubů, nebo kdejaká facka, to vše se v nějaký moment zahojí. Berte, ale do úvahy, že bolest psychická nemá žádnou náplast pro duši. Pokud svým skutkem můžete někoho ranit a předem víte, že mu to ublíží, není to správný krok, který by jste měli v životě udělat. Takový druh bolesti, jizvu na duši jen těžko zocelí.
 

4/5 - (3 votes)