Hledáte lázeňský pobyt ušitý na míru vašim požadavkům? Díky široké nabídce můžete využít také možnosti pobytu v termálních lázních, které cestovní agentura Jihlava nabízí. Pro náročné i méně náročné v oblasti pobytů s možností koupání v termálních lázních se v naší nabídce určitě něco najde. Kromě relaxace, odpočinku a plavání budete také moci na vlastní kůži vyzkoušet účinky léčivých pramenů.

mapa

KAM ZA ODPOČINKEM A RELAXACÍ

  • V létě na Jižní Slovensko – vyberte si z možností ubytování v penzionu nebo v chatkách, které se nacházejí v blízkosti termálního koupaliště Podhájska.
  • V zimě do Tater za lyžováním i relaxací – po náročném lyžování si můžete vychutnat odpočinek v některém z termálních bazénů, wellness nebo balneoterapii.
  • Na víkend do maďarských termálních lázní
  • Mezi návštěvníky termálních lázní zabírá Maďarsko právem první příčky. Místní termály vám nabídnou třeba vyhřívané venkovní bazény, bahenní zábaly, masáže, saunový svět, parní lázně, ale i nějaké to vyžití pro děti jako tobogány, dětské bazénky s vodními atrakcemi, skluzavkami a další.

Léčivá termální voda působí blahodárně na lidské tělo i na psychiku. Je vhodná při revmatických problémech, gynekologických problémech nebo při potížích s pohybovým aparátem. Je vhodná pro všechny věkové kategorie.
Na pobyt do termálních lázní můžete vyrazit klidně celá rodina. Stačí jen vybrat to pravé místo, kde bude potřebné zázemí i pro nejmenší. Pobyt v termálních lázních si můžete užít za každého počasí, a to díky vnitřním i venkovním bazénům, které bývají často vyhřívané.

moře

V naší nabídce určitě najdete zájezd do termálů, který bude přesně podle vašich představ. Vy si tak budete moci užít příjemné dny strávené relaxací, odpočinkem a nicneděláním. Zpátky se pak budete vracet s přívalem nové energie, odpočatí s lepší náladou.